چهارشنبه ۲۶ دي ۱۳۹۷
مدیر اطلاع‌رسانی حرم مطهر حضرت معصومه(س) مطرح کرد:
انعکاس روزانه 1700 دقیقه برنامه در ایام ماه مبارک رمضان
مدیر اطلاع‌رسانی حرم مطهر حضرت معصومه(س) با اشاره به اینکه برخی از برنامه‌ها به صورت هم‌زمان از 8 شبکه رادیویی و تلویزیونی منعکس می‌شود، گفت: روزانه 1700 دقیقه از طریق شبکه‌های مختلف دیداری و شنیداری در سطح استانی، ملی و بین‌المللی منعکس می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، مهدی کلانترزاده با اشاره به برنامه های صوتی و تصویری حرم مطهر حضرت معصومه(س) در ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: انعکاس بیش از 51 هزار دقیقه برنامه قرآنی و معارفی در ماه مبارک رمضان از حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) در دستور کار قرار گرفته است.

وی ادامه داد: روزانه 1700 دقیقه از طریق شبکه‌های مختلف دیداری و شنیداری در سطح استانی، ملی و بین‌المللی منعکس می‌شود.

مدیر اطلاع‌رسانی حرم مطهر حضرت معصومه(س) با اشاره به اینکه  برخی از برنامه‌ها به صورت هم‌زمان از 8 شبکه رادیویی و تلویزیونی منعکس می‌شود، گفت:  برنامه سحرگاهان حرم مطهر همراه با سخنرانی، قرائت ادعیه و مناجات خوانی و با پخش زنده از شبکه‌های استانی و ملی برگزار می‌شود، همچنین ویژه‌برنامه سحر از صحن امام رضا(ع) از شبکه جهانی سحر منعکس خواهد شد.

وی اضافه کرد: برنامه مناجات و دعای افتتاح در شب‌های ماه مبارک رمضان در شبستان بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود که از طریق شبکه بین‌المللی قرآن و معارف سیما و شبکه نور منعکس می‌گردد.

کلانتری زاده با اشاره به سخنرانی های قبل از نماز، خاطرنشان کرد: برنامه سخنرانی پیش از نماز ظهر از ساعت 15: 12 در شبستان بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود که این برنامه از شبکه بین‌المللی قرآن و معارف سیما و شبکه استانی نور و سیمای استان‌ها منعکس می‌شود.

وی ادامه داد: برنامه سخنرانی بعد از نماز عصر در روزهای ماه مبارک رمضان در شبستان امام خمینی(ره) برگزار می‌شود که از شبکه سه سیما، شبکه تهران، شبکه استانی نور و سیمای استان‌ها پخش خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/

برچسب ها : ماه مبارک رمضان
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .