پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
مشاور نظامی فرمانده کل قوا:
غرب زدگان داخلی سربازان پیاده نظام آمریکا هستند/ هر جا غرب گرایان و نفوذی ها در راس کار نبودند، پیشرفت کرده ایم
مشاور نظامی فرمانده کل قوا با اشاره به اینکه غرب زدگان داخلی سربازان پیاده نظام آمریکا هستند، گفت: هر کجا غرب گرایان و نفوذی ها در راس کار نبودند، ما در آن قسمت ها بیشترین پیشرفت ها را داشتیم و قدرت اصلی ایران جوانانی از جنس حججی هاست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، امیر سرتیپ ناصر آراسته، شب گذشته طی سخنانی در همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت استان قم که در مسجد امیرالمومنین(ع) برگزار شد، با اشاره به اینکه شهدا مظهر افتخار و عزت ایران می باشند ،اظهار داشت: اگر جنگ های اخیر را بررسی کنیم متوجه می شویم که غربی ها در تمام جنگ های یک قرن گذشته به نوعی نقش داشته اند.

وی ادامه داد: بیشتر جنگ های رخ داده در دنیا در غرب جهان  رخ داده است و البته آن اندک جنگ هایی هم که در شرق اتفاق افتاده است به راحتی ردپای غربی ها  دیده می شود.

مشاور نظامی فرمانده کل قوا با اشاره به عهدشکنی آمریکا در خروج از برجام، گفت: واقعیت آن است که امروز دولت آمریکا دروغگو ترین دولت تاریخ است و با تمام پرویی خواستار راستی آزمایی ایران شده است و ایران را متهم به دروغگویی می کند.

وی اضافه کرد: هدف آمریکا، تضعیف هر چه بیشتر قدرت نظامی و از بین بردن دانش هسته ای ایران اسلامی است.

آراسته با اشاره به اینکه قدرت اصلی ایران جوانانی از جنس حججی هاست، خاطرنشان کرد: دشمنان و در راس آن ها آمریکای جنایتکار باید بدانند که قدرت نظامی ایران متکی بر نیروی انسانی مومن و متعهد و مخلص است ، قدرت اصلی ما به جوانانی از جنس شهید حججی هاست که مظهر عزت و اقتدار و عظمت ملت ما به شمار می روند.

وی بیان داشت: البته ما در زمینه تجهیزات نیز پس از سال های دفاع مقدس به پیشرفت های بسیار خیره کننده ای رسیده ایم که خودش عامل هراس دشمن است.

مشاور نظامی فرمانده کل قوا با اشاره به اینکه آمریکا تلاش می کند تا کشورمان وابستگی فنی و علمی به خارج داشته باشد و در این خصوص در مسیر اقتدار ملی ما سنگ اندازی می کند ، افزود: از این منظر، تقویت لیبرال ها و غرب گرایان در ایران و نیز باج گیری از دولت های عربی برای ضربه به ایران از دیگر برنامه های جدی سران کاخ سفید است

وی اضافه کرد: آمریکا و متحدانش  با راه اندازی و تقویت شبکه های جاسوسی به دنبال ضربه زدن به منافع و امنیت ملی ایران هستند.

آراسته ادامه داد: نکته قابل توجه در خصوص مساله برجام این است که اعتراض و شکایت هرطرف باید به خود برجام ارائه شود و لذا ما باید از آمریکا به اروپا شکایت کنیم یعنی از ظالم به ظالم شکایت شود و این موضوع بی معنی است.

وی همچنین با بیان اینکه غرب زدگان داخلی سربازان پیاده نظام آمریکا هستند، ابراز داشت: آمریکا بخشی از برنامه هایش را به واسطه همین غرب زدگان و لیبرال ها دنبال می کند و چه در حوزه اقتصاد و چه فرهنگ و سیاست به دنبال تحقق اهداف شوم خود است.

مشاور نظامی فرمانده کل قوا در خاتمه با تاکید بر این که هر کجا غرب گرایان و نفوذی ها در راس کار نبودند، ما در آن قسمت ها بیشترین پیشرفت ها را داشتیم، گفت: پیشرفت های ما در عرصه های نظامی و موشکی مرهون اتکای به توانمندی های داخلی و بهره گیری از استعداد و ظرفیت جوانان خودمان بوده است.

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .