پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
مدیرکل ثبت احوال استان قم:
تاکنون ۶۰ درصد واجدین شرایط برای کارت ملی هوشمند ثبت نام کرده‌اند
مدیرکل ثبت احوال استان قم با اشاره به اینکه برای افراد بالای 15سال کارت ملی هوشمند صادرمی شود، ابراز داشت: با توجه به این شرایط حدود ۷۵۰ هزار نفر در قم واجد دریافت کارت ملی هوشمند هستند که تاکنون حدود ۶۰ درصد واجدین شرایط ثبت نام کرده‌اند.

  خلیل مرادی در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به کارت های ملی هوشمند ، اظهار داشت: کارت های ملی قدیمی تا آخر سال 97 دارای اعتبار می باشند اما همشهری ها برای تعویض آن اقدام کنند.

وی ادامه داد: برخی از کارت های هوشمند صادر و آماده تحویل می باشد که باید صاحبان آنها هرچه زودتر برای دریافت آنها اقدام کنند.

مدیرکل ثبت احوال استان قم با اشاره به اینکه ثبت نام برای دریافت کارت ملی هوشمند تا آخر خرداد ماه ادامه دارد، خاطرنشان کرد: تعداد کارت‌های ثبت نهایی شده تا پایان فروردین‌ماه امسال ۵۶۴ هزار و ۲۵۵ مورد بوده است.

وی اضافه کرد:  تاکنون ۵۰۰ هزار و ۸۵۹ کارت صادر شده است و ۴۸۲ هزار و ۹۶۸ نفر هم تاکنون برای دریافت کارت‌های خود مراجعه کرده‌اند.

مرادی با اشاره به اینکه برای افراد بالای 15سال کارت ملی هوشمند صادرمی شود، ابراز داشت: با توجه به این شرایط  حدود ۷۵۰ هزار نفر در قم واجد دریافت کارت ملی هوشمند هستند که تاکنون حدود ۶۰ درصد واجدین شرایط ثبت نام کرده‌اند.

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .