پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
معاون جامعه مدرسین در گفتگو با قم فردا:
افزایش کیفیت کالای داخلی از الزامات حمایت از کالای ایرانی است
معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بااشاره به دعوت مردم به مصرف کالای ایرانی باید توأم با افزایش کیفیت آن باشد، گفت: یکی از جدی ترین الزامات حمایت از کالای ایرانی نظارت به ارتقای سطح کیفی محصولات ساخت داخل است.

حجت الاسلام و المسلمین حسن نظری شاهرودی در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به شعار سال، اظهار داشت: دولت و حاکمیت باید برای حمایت عملی از کالای ایرانی سیاست گذاری های مطلوبی داشته باشند.

وی ادامه داد: از طریق این سیاست گذاری های می توانیم مردم را به سمت خرید کالای داخلی سوق دهیم.

نقش مهم رسانه جمعی در فرهنگ سازی شعار سال

معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به نقش رسانه ملی ، گفت: رسانه های جمعی به ویژه رسانه ملی نقش بسیار مهمی در راستای فرهنگ سازی شعار سال دارند.

وی اضافه کرد: این که به عنوان مثال تلویزیون ما به بهانه درآمدزایی بخواهد به تبلیغ پی در پی کالای خارجی بپردازد، با رسالت صدا و سیما چندان همخوانی ندارد البته مسلم است که باید بودجه لازم نیز در اختیار این سازمان قرار گیرد تا بتواند به انجام ماموریت های خود مبادرت ورزد.

افزایش کیفیت کالای داخلی از الزامان حمایت از کالای ایرانی می باشد

حجت الاسلام نظری شاهرودی با اشاره به اینکه ارتقا سطح کیفی کالای داخلی بسیار مهم است، خاطرنشان کرد: یکی از جدی ترین الزامات حمایت از کالای ایرانی نظارت به ارتقای سطح کیفی محصولات ساخت داخل است.

وی افزود: اگر خواهان خرید مردم از کالای داخلی هستیم باید از آن سو هم شرایطی را فراهم کنیم تا تولید کننده داخلی موظف شود کیفیت کالا و محصول خود را بالا ببرد تا مردم ترغیب به خرید کالای داخلی داشته باشند.

معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اضافه کرد: در واقع ما باید به این سمت و سو حرکت کنیم که تولیدات ایرانی روز به روز کیفیت بهتری داشته باشند تا مصرف کننده هم قانع شود که مصرف کالای وطنی با توجه به کیفیت قابل قبول در مقایسه با نمونه مشابه خارجی برای خودش و جامعه اش دارای منافع بیشتری است.

انتهای پیام/

برچسب ها : شعار سال ,
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .