پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
مدیرکل آموزش و پرورش استان قم:
دانش آموزان نماینده ترویج مصرف کالای داخلی در خانواده ها می باشند/کسب رتبه چهارم کنکور سراسری توسط دانش آموزان قمی
مدیرکل آموزش و پرورش استان قم با اشاره به نقش مهم دانش آموزان در تحقق شعار سال ، گفت: دانش آموزان قمی در کنکور سراسری رتبه چهارم کشوری و در امتحانات کتبی دیپلم رتبه سوم کشوری را کسب کرده اند.

 حمید رضا شیخ الاسلام  در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به نقش دانش آموزان در تحقق شعار سال، اظهار داشت: در راستای فرهنگ سازی در این زمینه کارگروهی را ایجاد کردیم تا در بین دانش آموزان مصرف کالای داخلی را فرهنگ سازی کنیم.

دانش آموزان نماینده ترویج مصرف کالای داخلی در خانواده ها می باشند

وی ادامه داد: نقش دانش آموزان در اجرای این طرح بسیار مهم است و آنها می توانند به عنوان یک نماینده در خانواده ترویج کننده این امر باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم با اشاره به کنکور سراسری، گفت: دانش آموزان قمی در کنکور سراسری رتبه چهارم کشوری و در امتحانات کتبی دیپلم رتبه سوم کشوری را کسب کرده اند.

8%مدارس استان هیئت امنایی است

وی در ادامه با اشاره به تقسیم یک میلیارد تومان در بین مدارس استان به عنوان سرانه، خاطرنشان کرد: هشت درصد مدارس استان بصورت هیئت امنایی می باشد و دریافت وجه از دانش آموزان در برخی از مدارس خاص استان قانونی است.

حق التدریس معلمان تا آبان سال گذشته پرداخت شده است

شیخ الاسلام به وضعیت معیشت معلمان اشاره کرد و ابراز داشت: حق التدریس معلمان قمی تا آبان ماه سال گذشته پرداخت شده و اولویت اداره کل آموزش و پرورش استان قم پرداخت این حقوق است اما این اعتبارات ملی است و دست مدیران قم نیست.

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .