پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم مطرح کرد:
خدمات رسانی اورژانس به 4هزار زائر در نیمه شعبان
سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم با اشاره به اینکه از این تعداد مراجعه کننده ، 65 تن به بیمارستان منتقل شدند، گفت: از صبح روز سه شنبه تا ظهر نیمه شعبان، اورژانس قم به 3910 زائر خدمات سرپایی و پیش بیمارستانی ارائه داد.

 مهدی فراهانی در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به آماده باش کامل اورژانس شهرهای تهران،اراک و گرمسار در ایام نیمه شعبان، اظهار داشت: در این ایام بالگرد اورژانس قم و تهران هم آماده باش بود.
وی ادامه داد: در این ایام  13دستگاه آمبولانس، سه دستگاه اتوبوس آمبولانس شامل 2 دستگاه اتوبوس آمبولانس اعزامی از تهران و 10 دستگاه موتورآمبولانس در داخل و اطراف مسجد جمکران مشغول خدمت رسانی به زائران بودند.
سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم با اشاره به ارائه  خدمات به زائران ، گفت: از ساعت 8 صبح روز سه شنبه تا ساعت 14 روز چهارشنبه (نیمه شعبان)، اورژانس این استان به 3910 زائر خدمات سرپایی و پیش بیمارستانی ارائه داد.
وی اضافه کرد: از این تعداد مراجعه کننده ، 65 تن نیاز به انتقال به بیمارستان داشتند که آمبولانس های اورژانس و هلال احمر 51 تن را به بیمارستان صحرایی عاشقان ولایت مستقر در مسجد جمکران اعزام و 14 تن را نیز به مراکز درمانی شهر منتقل کردند.

انتهای پیام/

برچسب ها : زائر , اورژانس , بیمارستان ,
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .