پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم اعلام کرد:
مشارکت بالغ بر 9هزار و 700 نفر از استان قم در مسابقه قرآنی
سید موسی حسینی کاشانی: تعامل دستگاه‌های قرآنی برکات زیادی داشت که از جمله آن مشارکت بالغ بر 9هزار 700 نفر در مسابقه قرآنی در سال جدید بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، مهندس سید موسی حسینی کاشانی صبح امروز ضمن حضور در آیین تجلیل از فعالان قرآنی استان قم از همه کسانی که دربرگزاری هفته قرآن و عترت تلاش کردند، قدر دانی و تشکر کرد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم اظهار داشت: چنانچه بخواهیم مباحث فرهنگی دراستان ارتقا یابد، باید اتحاد، ‌وحدت و تعامل دستگاهای مختلف فرهنگی روز به روز بیشتر شود.

حسینی کاشانی ادامه داد: دو دستگاه قرآن و عترت اداره کل ارشاد و اداره کل اوقاف و خیریه تاکنون مشارکت خوبی با یکدیگر داشته‌اند و همین امر موجب شد تا استان قم در بحث قرآن و عترت بتواند به جایگاه اصلی خودش برسد.

وی ادامه داد: تعامل دستگاه‌های قرآنی برکات زیادی داشت که از جمله آن مشارکت بالغ بر 9هزار 700 نفر در مسابقه قرآنی در سال جدید بود و همین موضوع باعث شد شهر قم در میان سایر استانها بدرخشد.

مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی قم عنوان کرد: یکی از اهداف اداره کل فرهنگ و ارشاد قم ارتقاء شاخصه های فرهنگی قرآنی استان است و دراین عرصه سعی شده با تعامل همه دستگاه به این امر مهم برسیم.

وی عنوان کرد: به دنبال ارتقاء شاخص ها با همکاری سایر دستگاه ها هستیم، در همین رابطه در بحث شاخص ها در کشور  استان قم توانست رتبه 4 را  بدست آمد.

لازم به ذکر است: در ادامه برنامه از کتاب  آموزش صوتی و تصویری نماز به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم رونمایی شد.

مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی قم در پایان افزود: ارتقاء شاخصه های فرهنگی قرآنی استان قم از اهداف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است و دراین عرصه سعی شده با تعامل همه دستگاه به این امر مهم برسیم.

 

 

 

انتهای پیام/

برچسب ها : فرهنگی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .