پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
انتقاد دوباره ترامپ از تحقیق درباره دخالت در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، او در این پیام توئیتری نوشت:« یک توهم کامل! (تحقیقات درباره دخالت روسیه در انتخابات) باید همین الان به پایان برسد».

رئیس جمهور آمریکا در حالی چنین اظهارنظری کرده است که جمهوری خواهان کنگره با انتشار گزارشی اعلام کردند در جریان انتخابات ریاست جمهوری سال 2016، ستاد انتخاباتی نامزد حزب جمهوری خواه هیچ تبانی با مسکو نداشته است.

در بخشی از گزارش جمهوری خواهان کنگره آمده است: هیچ مدرکی مبنی بر تبانی، هماهنگی و یا توافق بین ستاد انتخاباتی حزب جمهوری خواه و دولت روسیه (در انتخابات سال 2016) وجود ندارد.

در این گزارش همچنین انتقاداتی در خصوص قضاوت ضعیف و اقدامات بدبینانه، بر ستاد انتخاباتی ترامپ و هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات وارد شد. با این حال، دموکرات ها از تایید این گزارش خودداری کردند و نسبت به آن معترض شدند.

«راد روزنستاین»، معاون دادستان کل، در خصوص انتشار این گزارش گفت: منتقدان رئیس جمهور می ترسند او از این گزارش برای دخالت در روند پیشبرد تحقیقات رابرت مولر، بازرس ویژه در خصوص پرونده دخالت احتمالی روسیه در انتخابات آمریکا، سوء استفاده کنند.

پیش از این ترامپ اعلام کرد آنها (اعضای جمهوری خواه کنگره) گفته بودند در 3 ماه، 4 ماه ، 5 ماه خلاص می شوم، و هنوز اینجا هستم!

 

 

انتهای پیام/

برچسب ها : روسیه
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .