پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
عضو خبرگان رهبری:
رونق اقتصادی و کاهش بیکاری نتیجه حمایت مسئولان و دولت از کالای ایرانی است
عضو خبرگان رهبری به جلوگیری از واردات بی رویه کالای مشابه داخلی در حمایت از کالای ایرانی تاکید کرد و گفت: اگر همه مسئولان و دولت به فرمایش مقام معظم رهبری لبیک بگویند و از کالای داخلی حمایت کنند باعث رونق اقتصادی کشور و کاهش بیکاری خواهد شد.

آیت الله عسگر دیرباز در گفتگو با خبرنگارقم فردا با اشاره به شعار سال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی، اظهار داشت: امروز مردم با استفاده از تولیدات داخلی باید حمایت خود را نشان دهند و اگر بتوانیم کالای داخل را صادر هم کنیم موفقیت بیشتری در امور اقتصادی بدست خواهیم آورد.

وی ادامه داد:باید همه نیروهای حاکمیتی جامعه بسیج شوند و اقداماتی در راستای پشتیبانی و حمایت از کالاهای داخلی انجام دهند.

عضو خبرگان رهبری به جلوگیری از واردات بی رویه کالای مشابه داخلی در حمایت از کالای ایرانی تاکید کردو خاطرنشان شد: مخالفت با واردات بی رویه تاثیر مستقیمی در کاهش نرخ بیکاری خواهد داشت زیرا وقتی تولیدات داخلی ما حمایت نشود و بازار خارجی پیدا نکند با رکود روبه رو می‌شویم.

وی اضافه کرد: امروز کسانی که بنگاه معاملاتی و کارخانه‌ای دارند با مشکلات اساسی روبه رو هستند و به دلیل عدم حمایت کافی مردم از تولیدات داخلی، ظرفیت تولیدات را کاهش داده‌اند و این سبب شده است تا برخی کارگران اخراج یا تعدیل شوند و این رویه اثر منفی در نرخ بیکاری دارد.

آیت الله دیرباز  با اشاره به حمایت مسئولان و دولت از کالای ایرانی، گفت: اگر همه مسئولان و دولت به فرمایش مقام معظم رهبری لبیک بگویند و از کالای داخلی حمایت کنند باعث رونق اقتصادی کشور و کاهش بیکاری خواهد شد.

وی عنوان داشت: ما باید دور اندیش باشیم و به زمان حال فکر نکنیم، گرچه ممکن است کالای ایرانی در حال حاضر از کیفیت و دوام مطلوبی، نسبت به کالاهای خارجی برخوردار نباشد اما با خرید و استمرار آن جوانی را از بیکاری نجات خواهیم داد و تولید کنندگان به فکر ارتقایی کیفیت می شوند و این کار به خیر و صلاح جامعه خواهد بود.

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .