پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
معاون فرهنگی اجتماعی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم خبر داد:
برنامه های متنوع سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم برای اعیاد نیمه شعبان
معاون فرهنگی اجتماعی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم از اجرای برنامه های متنوع سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم برای اعیاد نیمه شعبان در قم خبر داد.

سید احمد طباطبایی نژاد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، با اشاره به برگزای  اعیاد شعبانیه در شهر قم اظهار داشت: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم با استفاده از ظرفیت های مشارکتی در حال برگزاری برنامه های مختلف ویژه اعیاد شعبانیه در شهر مقدس قم است.

وی ادامه داد: در روزهای سوم، چهارم و پنجم شعبان برنامه جنگ شادی و برنامه فرهنگی با همکاری بسیج مسجد امام صادق در بوستان معلم برگزار کردیم که با استقبال خوب شهروندان مواجه شد.

طباطبایی نژاد افزود: همزمان با میلاد امام حسین(ع) یک برنامه مشارکتی با نام جشن میلاد قرص قمر در ورزشگاه حیدریان برگزار شد.

وی به برنامه های دیگر این سازمان اشاره کرد و گفت: علاوه براین 5 شب برنامه جنگ شادی به صورت سیار در مناطق مختلف شهر در حال اجراست.

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم ادامه داد: اولین شب از این برنامه یکشنبه در میدان امام حسین(ع) برگزار شد و دومین برنامه در شهرقائم برگزار شد.

وی افزود: مناطق شهری که با آسیب های اجتماعی بیشتری درگیر هستند برای این برنامه انتخاب شده تا انشالله بتوانیم با برنامه های فرهنگی تا حدودی  آسیب ها ی اجتماعی این مناطق را کاهش دهیم.

طباطبایی نژاد در تشریح برنامه های این سازمان برای نیمه شعبان نیز گفت: برای نیمه شعبان یک برنامه با همکاری جامعه المصطفی خواهیم داشت به این صورت که یک مجموعه ایستگاه های فرهنگی دایر می شود.

وی ادامه داد:  برنامه های مختلفی برای کودکان و بزرگسالان در سطح بین المللی به مدت 3 شب در این ایستگاه ها انجام خواهد شد و برای زائران که پیاده به مسجد مقدس جمکران مشرف می شوند در این ایستگاه ها خدمات دهی خواهیم داشت.

طباطبایی نژاد خاطر نشان کرد: استیجی هم در میدان سلام  برای شب نیمه شعبان برپا خواهد شد.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : نیمه شعبان , قم
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .