پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
سرپرست پليس راه استان قم مطرح کرد؛
محدوديت و ممنوعيت‌هاي ترافيکي نيمه شعبان در قم
سرپرست پليس راه استان قم محدوديت و ممنوعيت‌هاي ترافيکي تعطيلات نيمه شعبان را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا به نقل از پایگاه خبری پلیس، مختار پناهی با اشاره به حضور میلیونی زائران در شهر مقدس قم برای حضور در جشن بزرگ نیمه شعبان گفت: به دلیل افزایش سفرهای بین شهری و تراکم ترافیک در این ایام، محدودیت و ممنوعیت تردد برای افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور در استان اجرا می‌شود.

وی گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از ساعت 12 روز سه شنبه 11 اردیبهشت تا ساعت 24 روز چهارشنبه 12 اردیبهشت از میدان 72 تن به سمت جمکران ممنوع و وسایل نقلیه می‌توانند از مسیر جایگزین(روی پل میدان 72 تن به سمت اتوبان "قم-کاشان") تردد کنند.

سرپرست پلیس راه استان قم گفت: از عوارضی اتوبان "قم – کاشان" به سمت میدان 72 تن ممنوع و وسایل نقلیه می‌توانند از مسیر جایگزین (بعد از عوارضی اتوبان قم - کاشان به سمت رودخانه تغییر مسیر داده و در ادامه از کنار گذر منتهی به خیابان شهید بادیان وارد کمربندی امام علی(ع) و به سمت جاده قدیم "قم-تهران" و سلفچگان) تردد کنند.

پناهی ادامه داد: جاده قدیم "کاشان – قم" نرسیده به پل امیرکبیر به سمت مسجد مقدس جمکران ممنوع بوده و وسایل نقلیه می‌توانند از مسیر جایگزین (کنارگذر پل امیرکبیر وارد اتوبان "کاشان – قم") استفاده کنند.

وی افزود:با توجه به حجم ترافیک در میدان 72 تن وسایل نقلیه سنگین که از اتوبان "قم-کاشان" به مقصد تهران در حرکت هستند باید قبل از رسیدن به عوارضی "قم-کاشان" ، آزاد راه "قم-گرمسار" را برای ادامه مسیر انتخاب و تردد داشته باشند.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : نیمه شعبان
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .