پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
مدیر پروژه بازنگری طرح جامع حمل و نقل شهر قم:
توزیع 11هزار فرم آمارگیری در بین شهروندان
مدیر پروژه بازنگری طرح جامع حمل و نقل شهر قم با اشاره به توزیع 11هزار فرم آمارگیری در بین شهروندان، گفت: تا 28 اردیبهشت پرسشنامه در وبسایت شهرداری قرار خواهد گرفت و همشهریان می‌توانند نسبت به پرکردن فرم‌ها اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، علی نادران پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران، با اشاره به تاریخچه بازنگری مطالعات جامع حمل و نقل و ترافیک اظهار داشت: از 27 فروردین کار میدانی برای آمارگیری با مراجعه درب منازل آغاز شده و امیدواریم اطلاع‌رسانی کافی صورت گرفته و مردم مشارکت خوبی انجام دهند.

وی با بیان اینکه از 3 درصد مردم آمارگیری پرسش‌گری صورت می‌گیرد خاطرنشان کرد: آمارگیری در سه مرحله انجام می‌شود که در مرحله نخست فرم‌ها بین مردم توزیع شده، در مرحله دوم به صورت اینترنتی آمارگیری صورت خواهد گرفت.

مدیر پروژه بازنگری طرح جامع حمل و نقل شهر قم خاطرنشان کرد: 11 هزار فرم توزیع شده که در نهایت به 9 هزار فرم تکمیل شده نیاز داریم به همین خاطر تعداد بیشتری نمونه خواهیم گرفت که صحت کار بیشتر شود.

نادران بیان کرد: در آمارگیری توزیع فرم شهر به 290 قسمت تقسیم شده و به فراخور شرایط نمونه برداری صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه در فرم‌ها هیچ گونه اطلاعات هویتی از مردم درخواست نشده است گفت: سعی شده سوالات کلی باشد و بیشتر محور کارها و اطلاعات خواسته شده مباحث مرتبط با حمل و نقل و ترددها در شهر است.

مدیر پروژه بازنگری طرح جامع حمل و نقل شهر قم گفت: آمارگیری در نقاط خاص شهر از جمله مسجد مقدس جمکران و حرم مطهر در ایام عادی و خاص صورت خواهد گرفت.

وی اظهار کرد: هرچقدر نمونه آمارگیری بیشتر باشد صحت اطلاعات و آمارها بیشتر شده و برنامه‌ریزی بهتری می‌تواند بر روند مطالعات حمل و نقل شهر قم صورت گیرد.

انتهای پیام/

برچسب ها : پروژه
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .