چهارشنبه ۲۶ دي ۱۳۹۷
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری بیان کرد:
گزارش اقدامات بانک مهر اقتصاد نشان دهنده کار پر تراکم این بانک در عرصه خدمت رسانی به مردم است
رئیس اداره امورشعب، روسای دوایر و شعب استان قم با حضرت آیت الله حسینی بوشهری عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قم دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، به نقل از گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان قم، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در دیدار با رئیس اداره امور شعب و روسای دوایر و شعب بانک مهر اقتصاد استان قم، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار داشت: انتظارات زیادی از سیستم بانکداری در نظام مقدس جمهوری اسلامی وجود دارد و گزارش اقدامات بانک مهر اقتصاد نشان دهنده کار پر تراکم این بانک در عرصه خدمت رسانی به مردم است و گویا این است که فعالیت‌های ارزنده ای در این بانک صورت می پذیرد و این قابل تحسین و تقدیر می‌باشد.

  امام جمعه قم با اشاره به حدیثی از امام حسین (ع) ابراز داشتند: افراد در جایگاه های مختلف کاری باید گره گشای کار مردم باشند، زیرا حوائج و خواسته های مردم از نعمت های خداوند است و خداوند جایگاه و موقعیتی به ما داده است تا گره گشای خواسته ها و نیازهای مردم باشیم و این جایگاه کاری ما سبب می شود تا مردم مراجعه کنند و خواستار رفع مشکلات خود باشند.

  عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: نسبت به درخواست های مردم احساس خستگی نکنید و با روی باز از صاحبان حاجت استقبال نمائید و قدر این جایگاه را بدانید و سختی و دشواری های آن را بپذیرید، زیرا این نعمتی است که خداوند به شما ارزانی داشته است و پاداش آن احساس امنیت در روز قیامت است.

  آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری افزود: حمایت از اقشار ضعیف و نیازمند یکی از مسائل مهم است و باید به اندازه توان مساعدت کنید. از زحمات و خدمات شما قدردانی و تشکر می کنم و برای همه شما آرزوی توفیق الهی دارم.

  شایان ذکر است در ابتدای این دیدار بهروز درخشان- رئیس اداره امور شعب استان قم- به ارائه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات بانک مهر اقتصاد پرداخت و اظهار داشت:  این بانک کمک به اقتصاد داخلی، رونق تولید و اشتغالزایی را از اهداف خود و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی لحاظ نموده است و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری بسیاری از تسهیلات را در راستای اقتصاد مقاومتی، ایجاد اشتغال، کمک به تولید داخلی و حمایت از کالای ایرانی پرداخت نموده است.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .