پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
آیت الله حسینی قزوینی در گفتگو با قم فردا:
برخی افراد ساده لوح گول خرافه پراکنی « احمد بن الحسن» را خورده اند / این جریان مقدسات و نبوت را هدف قرار داده است
مدیر موسسه علمی و تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج) گفت: برخی افراد ساده لوح گول خرافه پراکنی « احمد بن الحسن» را خورده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، آیت الله حسینی قزوینی درگفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا با اشاره به شخصیتی که چندی است خود را فرزند امام زمان (ع) معرفی می کند، اظهار داشت: این شخص که « احمد بن الحسن» نام دارد به صورت خاص در کشورهای عراق، ایران ،کویت و امارات فعال است و مریدانی خاصی نیز دارد.
مدیر موسسه علمی و تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)  مریدان وی را افراد  ساده لوح برشمرد و بیان داشت : افرادی ساده لوح که دانش چندانی ندارند به مریدان این شخص اضافه شدند تا جایی که برخی طلاب و دانشجویان به این سمت جذب شدند.
وی با انتقاد از برخی رفتارهای هیات های مذهبی گفت: مبلغانی برای این فرد در محافل مختلف به تبلیغ می پردازد و می گویند این شخص برای فراهم کردن زمینه ظهور آمده است.
آیت الله حسینی قزوینی از فعالیت این موسسه در زمینه پاسخگویی به شبهاتی که فرزند دروغین امام زمان (عج) مطرح کرده است، خبر داد و بیان کرد: بنا به توصیه آیت الله اعرافی مقرر شده کتابی در زمینه پاسخگویی به شبهات مطرح شده از سوی این شخص به صورت صریح و محکم تدوین و در سراسر کشور منتشر شود.
مدیر موسسه علمی و تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج) ادامه داد: « احمد بن الحسن» معتقد به ختم نبوت نیست و می گوید من یکی از پیامبران هستم و نه تنها حضرت مهدی (عج) رسالت دارد بلکه وکلای ایشان نیز رسالت دارند که این مسائل کفر است.
وی با تاکید براینکه ما آمادگی داریم به صورت خصوصی یا عمومی به صورت علنی حاضر به مناظره با مریدان «احمد بن الحسن» هستیم؛ خاطرنشان کرد: این افراد سودجو به دنبال افرادی می روند که دانش چندانی ندارند و با بیان خواب های دروغین شخصیت و اعتقادات این فرد را صحه می گذارند.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .