چهارشنبه ۲۶ دي ۱۳۹۷
رودی جولیانی به تیم حقوقی «دونالد ترامپ» پیوست
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک و حامی گروهک تروریستی منافقین به تیم حقوقی «دونالد ترامپ»، رئیس جمهوری آمریکا پیوست. 

 
این خبر روز پنج‌شنبه توسط جی سکولوف، وکیل ترامپ اعلام شد. به گفتۀ او، جولیانی یکی از سه وکیلی است که به‌تازگی به تیم حقوقی شخصیِ دونالد ترامپ پیوسته تا به دفاع از آقای ترامپ در تحقیقاتی بپردازد که از سوی رابرت مولر، دادستان ویژۀ پروندۀ دخالت‌های روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ میلادی آمریکا در جریان است.

دونالد ترامپ همواره تاکید دارد که در جریان این انتخابات، هیچ توافقی با روسیه شکل نگرفته است و بر این اساس رابرت مولر را «تعقیب‌گر توهمات» توصیف می‌کند.

پس از اعلام خبر پیوستن جولیانی به این تیم حقوقی، دونالد ترامپ در بیانیه‌ای رودی جولیانی را فردی فوق‌العاده توصیف و به دوستی بلند مدت خود با او اشاره کرد.

رودی جولیانی پیش از آنکه در سال ۱۹۹۴ میلادی شهردار نیویورک شود، در مقام دادستان فدرال فعالیت می‌کرد. او تا سال ۲۰۰۱ میلادی به کار خود در شهرداری ادامه داد و درنهایت پس از ترک این مسئولیت، به فعالیت در بخش خصوصی روی آورد.

جولیانی از مخالفان سرسخت ایران و از حامیان گروهک تروریستی منافقین است. او به‌تازگی اعلام کرد که «تغییر رژیم» در ایران باید یکی از سیاست‌های رسمی دولت آمریکا باشد.

مارتین و جین راسکین، زوج وکیل ساکن فلوریدای جنوبی نیز دو وکیل دیگری هستند که به جمع حقوقدانان ترامپ پیوسته‌اند. اعضای جدید پس از آن به این تیم اضافه شدند که جان دود، آخرین رئیس تیم حقوقی دونالد ترامپ ماه گذشته استعفا داد.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : جولیانی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .