پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران:
دشمن برنامه‌های ویژه‌ای برای حوزه‌های علمیه طراحی کرده است
حجت الاسلام حاجی‌صادقی گفت: دشمن می‌داند که تنها راه شکست انقلاب اسلامی خود انقلابیون هستند، در نتیجه طبیعی است که برنامه خود را در این راستا دنبال کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی در هجدهمین یادواره شهدای مدرسه علمیه حقانی که در حسینیه این مدرسه علمیه برگزار شد، بیان کرد: انسان کامل از نظر اسلام انسانی است که در همه ابعاد به رشد رسیده باشد؛ امروز جامعه به طلابی نیاز دارد که در همه عرصه‌ها رشد کرده باشند.

وی اظهار داشت: شهدای دفاع مقدس و مدافعین حرم جامعیت داشتند، همان‌طور که دشمنان اسلام از سالیان گذشته به دنبال جریان‌سازی در حوزه‌ها بودند امروزه نیز استکبار جهانی برای حوزه‌های علمیه بدون برنامه نیست.

حجت الاسلام حاجی‌صادقی افزود: فتنه دهه 90 فتنه تعامل و نفوذ است، دشمن می‌داند که بسیاری از نیروهای نظام در حوزه‌های علمیه پرورش یافته‌اند، به همین دلیل طی چند سال اخیر برنامه‌های ویژه‌ای برای حوزه‌های علمیه ما طراحی کرده‌اند.

وی ادامه داد: در حوزه‌های علمیه باید با حسین بودن نیز آموزش داده شود، قرآن کریم برای جریان‌های مختلف راهکارهای مطلوبی دارد و ما نیز وظیفه داریم در مواجهه با فتنه‌ها از آیات قرآن کریم بهره گرفته و به مقابله با آن‌ها بپردازیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اینکه در حوزه‌های علمیه باید نیروهای ولایت‌مدار و آماده برای دفاع از دین خدا تربیت شوند، تصریح کرد: دشمن می‌داند همان گونه که در صدر اسلام هیچ قدرتی نتوانست اسلام را از کار بیاندازد جز مسلمانان، انقلاب نیز تنها توسط خود انقلابیون شکسته می‌شود در نتیجه طبیعی است که برنامه خود را در این راستا دنبال کنند.  

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .