پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
مکرون در حال نابودی فرانسه است
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  نیکلاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا، در پاسخ به امانوئل مکرون، همتای فرانسوی خود، که گفته بود انتخابات ریاست جمهوری ۲۰ ماه مه ونزوئلا «انتخاباتی عادلانه و آزاد» را امکان پذیر نمی‌کند، رئیس جمهور فرانسه را متهم کرد «فرانسه را نابود می‌کند».

مادورو در کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کرد «آنچه مکرون به من می‌گوید، خودش از آن بدتر است؛ مکرون عروسک خیمه شب بازی سیاست دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، علیه ونزوئلاست».

مادرو همچنین گفت: فقط «مردم مستقل ونزوئلا» می‌توانند درباره انتخابات ۲۰ ماه مه قضاوت کنند. رئیس جمهور ونزوئلا با اشاره به جنبش‌های اجتماعی اتحادیه‌های صنفی کارکنان راه آهن، ایرفرانس، دانشگاه‌ها و بیمارستان‌ها در فرانسه، خاطر نشان کرد رئیس جمهور فرانسه از این انتخابات انتقاد می‌کند در حالی که در فرانسه «اعتصاب عمومی کل طبقه کارگر» و «کارگران» در جریان است.

مادورو افزود «مکرون در حال نابود کردن فرانسه است. وی بر راس فرانسه گمارده شده است تا به آدمکش‌های حرفه‌ای میدان دهد؛ مکرون آدم کش حرفه‌ای اولیگارشی سرمایه داری است تا حقوق اجتماعی مردم فرانسه را نابود کند».

مادورو همچنین اعلام کرد «ما انتخابات خواهیم داشت، ما نتایج انتخابات و رئیس جمهوری قانونی در ونزوئلا خواهیم داشت، و من به آنچه مکرون می‌گوید اهمیتی نمی‌دهم».

 

انتهای پیام/

برچسب ها : نیکلاس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .