پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم خبر داد:
نصب 66 دوربین ثبت سرعت و پلاک در سطح شهر
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم با اشاره به اینکه امسال 109 دوربین نظارتی در قم نصب می شود، گفت: 33 دوربین ترددشمار، 33 دوربین ثبت سرعت با پوشش 60 جهت، 33 دوربین ثبت پلاک در خطوط ویژه اتوبوس و 10 دوربین ثبت تخلف عبور از چراغ قرمز با پوشش 18 جهت نصب خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، عباس ذاکریان در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اقدامات و برنامه های سال 97 معاونت حمل و نقل شهرداری اشاره کرد و اظهار داشت: تکمیل خط کشی استاندارد عرضی و طولی معابر، استانداردسازی تقاطع های سطح شهر و تعمیرات اساسی 120 دستگاه اتوبوس از برنامه های امسال است.

وی ادامه داد: نوسازی ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی، ایمن سازی پیاده روها، مکانیزه کردن پل های عابر پیاده، توسعه استفاده از دوچرخه به عنوان وسیله حمل و نقل پاک، ساماندهی موتورسیکلت های سطح شهر و اصلاح رفتارهای ناصحیح در حوزه ترافیکی با مشارکت مردم از دیگر برنامه های سال 97 می باشد.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم با اشاره به نصب 109دوربین های نظارتی در قم، ابراز داشت: 33 دوربین ترددشمار، 33 سامانه ثبت سرعت با پوشش 60 جهت، 33 دوربین ثبت پلاک در خطوط ویژه اتوبوس و 10 دوربین ثبت تخلف عبور از چراغ قرمز با پوشش 18 جهت نصب خواهد شد.
وی عنوان داشت: با نصب دوربین های ترددشمار، آمار کمی و ارزیابی تمام سفرهای درون استانی ثبت و تحلیل می شود تا برای مدیریت بهتر ترافیک بتوانیم برنامه ریزی نماییم.
ذاکریان اضافه کرد: اقدام های زیرساختی از جمله نصب دکل، دوربین و پایه های روشنایی، خط کشی، نصب تابلو و علائم برای راه اندازی این سامانه ها در حال پیگیری است.
وی گفت: در حال حاضر 12 دوربین ثبت تخلف در محدوده طرح ترافیک و 2 دوربین ثبت سرعت نیز در بلوار الغدیر قم فعال است.

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .