پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
مسئول اردوهای جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی:
60 جهادگر در روستای قمرود خدمات رایگان دندان پزشکی ارائه دادند/ جهادگران سفیران سلامت چشم‌انتظار حمایت بیشتر مسئولان هستند
مسئول گروه جهادی سفیران سلامت با اشاره به حضور 60 نفر در این اردوی جهادی، گفت: هزینه خدمات دندانپزشکی بسیار بالاست اما گروه جهادی سفیران سلامت این خدمات را به صورت رایگان به مردم ارائه می‌دهند چراکه دانشجویان جهادگر نیز در تامین هزینه‌های این اردو مشارکت دارند.

 محمدرضا استاد شریف در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به  فعالیت‌های گروه جهادی سفیران سلامت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم در روستای قمرود، اظهار داشت: فعالیت‌های مختلفی در حوزه طراحی و برنامه‌ریزی از اسفندماه سال گذشته صورت گرفت.

وی ادامه داد: چهارم فرودین‌ماه نخستین تیم گروه جهادی سفیران سلامت برای فضاسازی و فراهم‌سازی زیرساخت‌های لازم به روستای قمرود اعزام و فعالیت خود را به صورت شبانه‌روزی آغاز کردند.

مسئول گروه جهادی سفیران سلامت با اشاره به ارائه خدمات دندان پزشکی، گفت: از هفتم فرودین‌ماه ارائه خدمات مختلف دندانپزشکی از جمله ترمیم، جرم‌گیری و کشیدن دندان آغاز شد و برخی از بیماران که نیازمند عمل خاصی باشند را به قم اعزام می کردیم تا به صورت رایگان درمان شوند.

وی اضافه کرد: پنج یونیت دندانپزشکی و دو کلینیک سیار در روستای قمرود استقرار داشتند و به دلیل نداشتن دستگاه رادیولوژی، یکی از مجهزترین کلینیک‌ها را با 250 میلیون تومان تجهیزات، به اتاق رادیولوژی اختصاص داده‌ایم.

مسئول اردوهای جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به حضور 60 نفر در این اردوی جهادی، بیان داشت: هزینه خدمات دندانپزشکی بسیار بالاست اما گروه جهادی سفیران سلامت این خدمات را به صورت رایگان به مردم ارائه می‌دهند چراکه دانشجویان جهادگر نیز در تامین هزینه‌های این اردو مشارکت دارند.

وی ابراز داشت: در اردوی جهادی سفیران سلامت 20 میلیون تومان مواد دندانپزشکی پزشکی مصرف شده است.

استاد شریف با اشاره به حمایت مسئولان، افزود: جهادگران سفیران سلامت چشم‌انتظار حمایت بیشتر مسئولان هستند و بازدید مسئولان از عملکرد جهادگران موجب دلگرمی بیشتر دانشجویان خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه استفاده از هفت یونیت در یک روستا در سطح کشور کم‌نظیر است، عنوان کرد: امیدواریم دانشجویان برای یک بار هم که شده این اردوهای جهادی را تجربه کنند.

انتهای پیام/

برچسب ها : گروه جهادی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .