پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
آیت الله نوری همدانی:
مبارزه با صهیونیست‌ها همیشه مسئله اول ما بوده است/ ساختن فرقه‌های دروغین وهابیت و داعش از نقشه‌های استکبار است
این مرجع تقلید با اشاره به اینکه سازمان ملل بی خاصیت شده است ، گفت: ساختن فرقه‌های دروغین مانند وهابیت و داعش از نقشه‌های استکبار می باشد و مسئله قدس و مبارزه با صهیونیست‌ها همیشه مسئله اول ما بوده و خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، آیت الله حسین نوری همدانی پیش از ظهر امروز در جلسه درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم برگزار شد با محکوم کردن جنایت اخیر صهیونیست‌ها اظهار داشت: مبارزه با صهیونیست‌ها از آغاز یکی از اصول اساسی انقلاب اسلامی بوده است.

وی ادامه داد: امام خمینی(ره) از ابتدا تاکید داشتند که این غده سرطانی یعنی اسرائیل باید از روی زمین محو شود.

این مرجع تقلید با  اشاره به اینکه  قدس به عنوان قبله اول مسلمانان از سوی یک رژیم نامشروع غصب شده است، عنوان داشت: باید همه ملت‌های مسلمان و آزاده با یکدیگر متحد شده و به یاری مردم مظلوم فلسطین بشتابند.

وی افزود: سازمان‌های بین المللی در برابر جنایات صهیونیست‌ها سکوت کرده است البته از آنها که با پول های عربستان اداره می شود توقعی نیست.

این استاد برجسته حوزه با اشاره به اینکه سازمان ملل متحد بی خاصیت شده است، ابراز داشت: ساختن فرقه‌های دروغین مانند وهابیت و داعش از نقشه‌های استکبار می باشد.

وی اضافه کرد: آنها با این نقشه می خواهند مسلمانان گرفتار شده و از این طریق حاشیه امنی برای رژیم صهیونیستی ایجاد کنند و در این مسیر صحنه گردان اصلی عربستان سعودی است.

آیت الله نوری همدانی در پایان ضمن اعلام حمایت از ملت مظلوم فلسطین خاطرنشان شد: مسئله قدس و مبارزه با صهیونیست‌ها همیشه مسئله اول ما بوده و خواهد بود.

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .