چهارشنبه ۲۶ دي ۱۳۹۷
اخذ پول از خواننده‌ها براي دعوت در برنامه دورهمي!
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، ادعاي يك خواننده زيرزميني درباره اخذ پول از خواننده‌ها براي دعوت و اجرا در برنامه دورهمي و دريافت مبلغ 100ميليون توماني از سوي رابط دعوت هنرمندان به اين برنامه، از سوي حراست رسانه ملي بررسي مي‌شود. پخش ويژه برنامه نوروزي دورهمي از شبكه نسيم با حواشي متعددي روبه‌رو شده است.

عدم پخش برخي از قسمت‌هاي پخش شده، مميزي صحبت‌هاي مهمان‌ها و البته ادعاي اخذ پول براي دعوت از خواننده‌ها بخشي از حواشي‌ای بوده كه ويژه برنامه نوروزي«دورهمي» با آن روبه‌رو شده است. بحث دريافت پول براي حضور خواننده‌ها در برنامه دورهمي، از سوي يك خواننده زيرزميني مطرح شد، اين خواننده مدعي شد حميد هيراد براي حضور در تلويزيون مبلغ 100ميليون تومان پرداخته است، اين خواننده همچنين ادعا كرده است «ماكان بند» نيز براي حضور در دورهمي پول داده است و خواننده هايي كه حاضر به پرداخت پول نشده‌اند از برنامه حذف شده‌اند.

به گزارش جوان، اين ادعا تا به حال واكنشي از سوي تهيه كننده يا كارگردان دورهمي نداشته است و صرفاً «علي اوجي» فعال حوزه موسيقي كه گفته مي‌شود هماهنگي حضور خواننده‌ها را در برنامه دورهمي بر عهده دارد، در واكنش به ادعاهاي مطرح شده، پاسخ‌دهي به آن را به بعد موكول كرده است.

بحث دريافت پول براي حضور در تلويزيون، موضوعی است كه پيش از اين نيز در صحبت‌هاي غير رسمي مطرح شده بود و برخي از هنرمنداني كه به رسانه ملي راه پيدا نكرده‌اند، همكاران خود را به پرداخت پول براي ديده شدن در تلويزيون متهم كرده‌اند، حتي در مورد اينكه كدام خواننده تيتراژ برنامه‌هاي پرطرفدار تلويزيون را بخواند نيز چنين بحث‌هايی پيش آمده است اما در مورد برنامه دورهمي، در سكوت توليدكنندگان اين برنامه، گروه «ماكان بند» با انتشار متني در فضاي مجازي تأكيد كرد: «دعوت از ما براي حضور در برنامه پرطرفدار دورهمي اول به درخواست طرفداران بود و در مرحله بعد توسط جناب علي اوجي كه تو كارنامشون چندين كار هنري موفق دارند، صورت گرفت، بدون هيچ‌گونه متني يا درخواست پولي، متأسفيم براي يكسري هنرنما كه در حالت‌هاي غيرطبيعي... يه گوشي دستشون مي‌گيرن و هر تهمتي به هركسي مي‌خوان مي‌زنن براي جذب فالور».

حال گفته شده كه حراست صداوسيما قرار است مسئله پرداخت پول را پيگيري كند. طرح ادعاي اينچنيني در صورت عدم پيگيري قاطع از سوي مسئولان رسانه ملي مي‌تواند به اعتماد مخاطبان ميليونی اين رسانه نسبت به سلامت برنامه‌هاي تلويزيوني لطمه وارد كند.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : خواننده
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .