پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
استاندار قم
جمهوری اسلامی الگویی کارآمد برای ملت‌های حق طلب است
استاندار قم با صدور پیامی فرارسیدن 12 فروردین روز جمهوری اسلامی را تبریک گفت و اعلام کرد: ایستادگی تحسین برانگیز ملت در برابر توطئه‌ها و زیاده خواهی‌های استكبار جهانی، موجب شده تا این نظام الهی خود را به عنوان الگویی کارآمد برای تمام ملت‌های حق طلب معرفی کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، در پیام سیدمهدی صادقی استاندار قم آمده است: یوم الله ۱۲ فروردین تجلی یکی از پرشورترین و ماندگارترین صفحات تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی است. روز بزرگی که به یمن پیروزی نهضت اسلامی، بی نظیرترین همه پرسی تاریخ کشور برگزار و خونی تازه در کالبد نظام تازه متولد شده جاری شد. در یوم الله ۱۲ فروردین ۵۸، مردم مومن و انقلابی ایران اسلامی، پرشور و یکپارچه به صحنه آمدند و با رأی حداکثری خود به جمهوری اسلامی، نظام مبتنی بر ولایت فقیه را برای اداره سعادتمندانه جامعه حاکم کردند.

در این پیام تصریح شده است: انقلاب اسلامی که با هدایت‌های نورانی حضرت امام خمینی(ره) و به برکت ایثار و جانفشانی شهدای گلگون کفن به پیروزی رسید، توانست با نفی نظام‌های سیاسی مسلط بر دنیا، شیوه‌ نوینی از حکومت‌داری را به جهانیان ارائه کند و امروز با گذشت سال‌ها از استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، پیشرفت‌ها و توفیقات فاخر و خیره کننده کشور در عرصه‌های گوناگون و مقاومت و ایستادگی تحسین برانگیز ملت در برابر توطئه‌ها و زیاده خواهی‌های استکبار جهانی، موجب شده تا این نظام الهی با گذر پرافتخار از موانع، سربلند و بالنده تر از همیشه، راه پرفروغ خود را ادامه داده و خود را به عنوان الگویی کارآمد برای تمامی ملت‌های حق طلب و آزادی خواه، معرفی کند.

در این پیام آمده است: اینجانب با تبریک این روز به عموم ملت بزرگ و همیشه در صحنه ایران به‌ویژه مردم ولایتمدار استان قم، موفقیت همگان در راستای حرکت در مسیر آرمان‌های امام راحل، منویات رهبر معظم انقلاب و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و نیز تحقق شعار "حمایت از کالای ایرانی" را از خداوند منان خواستارم.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : استاندار ,
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .