پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
تغییر سبک زندگی خانواده ایرانی؛ لازمه حمایت از کالای وطنی
بانوان و خانواده ها می توانند برای تحقق شعار سال ایفا کنند، تلاش در مسیر اصلاح سبک زندگی به خصوص در بخش مربوط به خرید و مصرف کالای ایرانی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، همان طور که مقام معظم رهبری در سخنان مربوط به نام گذاری شعار امسال فرمودند همه مردم و مسئولان مخاطب شعار حمایت از کالای ایرانی هستند و لذا هر کسی باید با سخت کوشی و وظیفه شناسی در این امر به ایفای نقش بپردازد تا به یاری خداوند به نتایج مورد نظر در این خصوص دست یابیم.

 مهم ترین نقشی که بانوان و خانواده ها می توانند برای تحقق شعار سال ایفا کنند، تلاش در مسیر اصلاح سبک زندگی به خصوص در بخش مربوط به خرید و مصرف کالای ایرانی است.

 البته ناگفته نماند که هر یک از اقشار جامعه می بایست نسبت به تحقق شعار سال احساس دغدغه و مسئولیت اجتماعی و ملی داشته باشد و در برهه حساس کنونی وظیفه مهمی که بر دوش همه ماست این که در عرصه اصلاح سبک زندگی و نظام مصرف هر چه بیشتر خود را به سمت آموزه های اسلامی سوق دهیم.

 چنانچه نه صرفاً در شعار بلکه در مقام عمل، فرهنگ خرید و مصرف کالا در کشور ما اصلاح شده و همه به دنبال استفاده از کالای تولید داخل باشیم، بی تردید قدم بسیار مهمی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی برداشته ایم که ثمرات آن را در آینده نزدیک مشاهده خواهیم کرد.

انتهای پیام/

برچسب ها : شعار سال
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .