پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
مسير پرديسان به ورجان از ١٥ فروردين مسدود مي‌شود
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، عباس ذاکریان با اشاره به آخرین مصوبه کمیسیون ایمنی راه‌ها اظهار کرد: بر اساس این مصوبه مقرر شد از 15 فروردین امتداد جاده پردیسان به ورجان به منظور اتصال ادامه بلوار آیت الله بروجردی به جاده پردیسان ورجان مسدود شود.

وی خاطرنشان کرد: از حدود دو ماه گذشته برای این کار اقدام شد تا مجوزهای لازم دریافت شود تا در یک یا دو ماه پایانی سال این اتصال انجام شود.
معاون شهردار قم با اشاره به حجم ترافیک پایین این مسیر در ماه‌های پایانی سال گفت: در خواست شهرداری این بود که به گونه‌ای انسداد انجام شود که پیش از شروع سال جدید مسیر بازگشایی شود.
وی ادامه داد: مباحثی در این زمینه مطرح شد و در مجموع کمیسیون ایمنی راه‌ها این مجوز را صادر نکردند و پس از یک یا دو جلسه و بازدیدهایی که انجام شد در نهایت مقرر شد از 15 فروردین این انسداد به مدت یک ماه انجام شود. در نظر داریم پس از تکمیل اتصال تا پیش از نیمه شعبان مسیر بازگشایی شود.
ذاکریان خاطرنشان کرد: همشهریان می‌توانند از مسیرهای جایگزین جاده کهک به لنگرود و جاده معدن ونارچ برای تردد به سمت کهک استفاده کنند که امیدواریم در بازه زمانی مشخص شده بتوان این اتصال را انجام داد و محور بازگشایی شود.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : ذاکریان
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .