پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
حاشیه‌سازی عمدی برخی از بازیگران برای خود
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، بازیگر سریال "افسانه هزارپایان" گفت: من به شخصه اهل این نیستم که در فضای مجازی در مورد هر چیزی نظر بدهم. سعی می‌کنم به جای حاشیه انسان‌ها را به دوستی، صلح و عشق به هم نوع دعوت کنم.

مریم کاویانی بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص اظهار نظر‌ها و حاشیه‌های اخیر در فضای مجازی گفت: به نظر من برخی مشکلات باعث شده تا افراد تمام خشم خود را در شبکه‌های مجازی تخلیه کنند. متاسفانه فرهنگ ما در خطر است و همه واکنش‌ها به صورت موجی شکل می‌گیرد.

وی در همین راستا ادامه داد: متاسفانه وضعیت فضای مجازی نشانه خوبی نیست. ما دچار فقر فرهنگی زیادی شده‌ایم.

بازیگر فیلم "عروس تاریکی" نگاه خود به فضای مجازی را اینگونه تشریح کرد: به شخصه اهل این نیستم که در فضای مجازی در مورد هر چیزی نظر بدهم. من به جای حاشیه انسان‌ها را به دوستی، صلح و عشق به هم نوع دعوت کنم.

وی درباره دغدغه حضور مداوم در فضای مجازی توسط برخی بازیگران را نامناسب خواند و افزود: این روز‌ها بسیاری از اتفاقات به عنوان مثال انتخاب بازیگران براساس میزان فعالیت آن‌ها در فضای مجازی شکل می‌گیرد. این اتفاق ناراحت کننده است و من نمی‌دانم چرا باید ملاک انتخاب بازیگران تا این حد دچار تغییراتی بد شود.

کاویانی درباره حاشیه‌سازی عمدی برخی از بازیگران برای خود در فضای مجازی خاطرنشان کرد: به شخصه علاقه‌ای به حاشیه ساز بودن در فضای مجازی نداشته و ندارم؛ اما می‌دانم برخی شاید بعد از فاصله گرفتن از فضای بازیگری با ایجاد یک حاشیه، دوباره به صدر اخبار بر می‌گردند.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : افسانه
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .