سه شنبه ۶ فروردين ۱۳۹۸
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران:
پیوند روحانیت و سپاه، اقتدار انقلاب اسلامی رابه همراه دارد/ روحیه جهادی وبصیرت دینی مورد تاکید سپاه است
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه رویکرد سپاه ارتقای معنویت و تقویت بصیرت دینی و روحیه جهادی است، گفت: پیوند دو نهاد بزرگ روحانیت و نهاد مقدس سپاه ماندگاری و اقتدار انقلاب را روز به روز بیشتر می کند.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، اظهار داشت: رویکرد سپاه را مقام معظم رهبری مشخص کرده است که ارتقای معنویت و تقویت بصیرت دینی و روحیه جهادی و انقلاب است.

 وی با اشاره به اهمیت دیدار با مراجع افزود: مقام معظم رهبری به ما امر کردند برای تحقق و ارتقای معنویت و بصیرت دینی و روحیه جهادی و انقلابی باید با علما و مراجع و حوزه های علمیه ارتباط داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران بیان داشت: در آغاز کار خود به دیدار مراجع تقلید و علما رفتیم تا به آنها بگوییم طبق دستور مقام معظم رهبری دست مان به سوی مراجع دراز است و از منویات آنها استفاده می کنیم.

 حاجی صادقی تصریح کرد: پیوند دو نهاد بزرگ روحانیت و نهاد مقدس سپاه ماندگاری و اقتدار انقلاب را روز به روز بیشتر می کند، همچنین قرار است ضمن دیدار با مراجع تقلید با مسئولین حوزه علمیه دیدار کرده تا از راهنمایی آنها برای پیش برد و موفقیت در کارهای مان بهره مند شویم.

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .