سه شنبه ۶ فروردين ۱۳۹۸
در گفتگو با معاون اجتماعی نیروی انتظامی قم مطرح شد؛
تمهیدات ویژه پلیس برای چهارشنبه سوری / برخورد قاطع پلیس با اخلال گران
معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان با اشاره به تمهیدات ویژه پلیس برای چهارشنبه سوری گفت: با تعاملی که با دستگاه قضایی استان داشته ایم افرادی که امروز و امشب دستگیر شوند تا پایان تعطیلات نوروزی تحت نظر خواهند بود و با تشکیل پرونده آنها را برای ادامه کار و رسیدگی تحت تعقیب قرار خواهیم داد.

سرهنگ مهرداد حاجی زاده در گفت‌وگو با خبرنگارپایگاه خبری تحلیلی قم فردا، اظهار داشت: امسال در چهارشنبه آخر سال نیروی انتظامی در 50 نقطه شهر مستقر است و با هرگونه بی نظمی و اخلال مقابله خواهد کرد.

 وی ادامه داد: افرادی که با مواد محترقه اقدام به سلب آسایش می کنند برخورد شده و تحت پیگیرد قرار  می گیرند.
معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان قم ضمن دعوت از جوانان و نوجوانان برای حفظ آرامش بیان داشت: با همکاری مدارس ، مساجد ، ادارات و صدا و سیما اطلاع رسانی بسیار خوبی برای کاستن و جلوگیری از خطرات چهارشنه سوری صورت گرفته است.

وی به میانگین سنی قربانیان حوادث چهارشنبه آخرسال نیز اشاره کرد و ابراز داشت: هر ساله بیشترین قربانیان این حوادث از میان کودکان و خردسالان هستند و توصیه می شود والدین اجازه حضور در بیرون از خانه را به فرزندانشان ندهند.
حاجی پور بیان داشت: بیش از 42 هزار عدد انواع مواد محترقه در استان کشف و 3نفر شناسایی و دستگیر شده و 4 مغازه نیز پلمپ شده اند؛ امروز نیروهای امنیتی پلیس تجسس بیشتری برای کشف مواد محترقه خواهند داشت و هرگونه اخبار و اطلاعاتی که در این زمینه به پلیس داده شود فورا وارد عمل خواهد شد؛ همچنین با تعاملی که با دستگاه قضایی استان داشته ایم افرادی که امروز و امشب دستگیر شوند تا پایان تعطیلات نوروزی تحت نظر خواهند بود و با تشکیل پرونده آنها را برای ادامه کار و رسیدگی تحت تعقیب قرار خواهیم داد.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : چهارشنبه سوری
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .