سه شنبه ۶ فروردين ۱۳۹۸
رئیس اتحادیه نانوایان استان قم:
نانوایان استان با مشکلات اقتصادی عمیقی مواجه هستند
رئیس اتحادیه نانوایان استان قم با اشاره به اینکه در استان قم بجز نانوایان غیرمجاز 726 نانوایی دولتی و آزاد پز فعالیت می کنند، گفت: نانوایان استان به دلیل مشکلات عدیده‌ای اقتصادی درصدد لغو تعطیلات ماهانه هستند که نشان از مشکلات اقتصادی عمیق موجود در این صنف است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  علی‌اکبر زارعی امروز در جلسه کارگروه تنظیم بازار و ارزاق استان قم با اشاره به فعالیت نانوایان در هسته مرکزی شهر، اظهار داشت: 50 عدد از نانوایی‌های اطراف حرم مطهر و مسجد مقدس جمکران در روزهای عید نوروز فعالیت‌های بیشتری خواهند داشت.
وی ادامه داد: نانوایان استان به دلیل مشکلات عدیده‌ای اقتصادی درصدد لغو تعطیلات ماهانه هستند که نشان از مشکلات اقتصادی عمیق موجود در این صنف است، حقیقت این بوده نانوایان استان در حال حاضر در وضعیت سخت و بغرنجی ازنظر اقتصادی قرار دارند.
رئیس اتحادیه نانوایان استان قم با اشاره به اینکه باید کیفیت آرد تحویلی به نانوایان هسته مرکزی شهر بیشتر شود، گفت: با این مسئله نانی که در اختیار مسافران و زائران قرار داده می‌شود ازنظر کیفی در وضعیت مناسبی قرار خواهد داشت.
وی بیان داشت: با توجه به تعداد نانوایان آزادپز در هسته مرکزی شهر و دیگر مناطق،در ایام نوروز با مشکل کمبود نان مواجه نخواهیم بود.
زارعی با اشاره به اینکه در استان قم 506 واحد نانوایی دولتی وجود دارد ، ابراز داشت: ازاین تعداد 50 واحد در هسته مرکزی و در محدوده مسجد مقدس جمکران قرار دارد.
وی اضافه کرد: 220 واحد با مجوز آزاد پز نیز در استان وجود دارد همچنین تعدادی نانوایی غیرمجاز نیز در استان در حال حاضر فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام/

برچسب ها : نان , نانوایی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .