سه شنبه ۶ فروردين ۱۳۹۸
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم خبر داد:
اجرای برنامه های ویژه به مناسبت روز زن در قم
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم از اجرای برنامه های مختلف ویژه بانوان همزمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) در استان قم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم،  مجید رفیعی با اشاره به در پیش بودن ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن اظهار داشت: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم به همین مناسبت برنامه های ویژه ای برای بانوان استان قم خواهد داشت.
وی برگزاری همایش های مختلف را از جمله ای این برنامه ها عنوان کرد و افزود: در روز پنج شنبه 17 اسفندماه همایش ویژه ای در پردیسان مجتمع ورزشی نارنج برای بانوان برگزار می شود.
رفیعی ادامه داد: ورزش صبح گاهی ، دارت و مسابقه طناب کشی از جمله برنامه های این همایش است.
وی افزود: همایش دیگری در همین روز ساعت 14:30  در بوستان نرگس واقع در خیابان صدوقی برگزار می شود که در آن بانوان در مسابقه دوچرخه سواری شرکت می کنند و در پایان با اهدای جوایز ارزنده از نفرات برتر تقدیر می شود.
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم به برنامه روز جمعه نیز اشاره کرد و بیان داشت: در این روز هم همایش دیگری در بلوار یادگار امام سالن جوانمرد برگزار می شود که شرکت کنندگان در آن ضمن انجام ورزش صبحگاهی ، دارت و طناب کشی نیز انجام می دهند.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : رفیعی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .