سه شنبه ۶ فروردين ۱۳۹۸
رئیس اداره فرهنگی هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم خبر داد:
اختتامیه جشنواره پرچم در قم برگزار می شود
رئیس اداره فرهنگی هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم با اشاره به انتخاب آثار برگزیده جشنواره پرچم گفت: اختتامیه جشنواره پرچم در قم برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  محمد رضا سعید تهرانی با اشاره به برگزاری جشنواره پرچم در سطح مدارس استان اظهار داشت:در طول اجرای این جشنواره 31 هزار 450 اثر نقاشی به دبیرخانه ارسال شد.

وی ادامه داد: این جشنواره  در مقطع  ابتدایی  4 ناحیه آموزش و پرورش برگزار شد که از هر پایه 10 اثر  و در مجموع 240 اثر  در بخش داوری برگزیده شدند.

تهرانی بیان داشت: علاوه براین 240 ، 11 اثر نیز از سوی دانش آموزان مدارس استثنایی ارسال شد که تمامی این آثار در بخش داوری منتخب و حائز دریافت جایزه شدند.

وی ادامه داد: آثار برگزیده به صورت لمینت در برنامه های مختلف ارائه می شود تا بتوانیم قداست و ارزش پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را بیش از پیش نهادینه کنیم.

رئیس اداره فرهنگی هنری افزود: مهمترین هدف ما این بود که با توجه به اهمیت و قداستی که پرچم کشورمان دارد برگزاری این جشنواره  دانش آموزان ابتدایی را از همان ابتدا با قداست و اهمیت پرچم کشورمان آگاه کند.

وی افزود: علاوه بر این هر مکانی که احساس کنیم این آثار در آنجا اثرگذاری لازم را داشته باشد ارائه می شود.

وی افزود: اختتامیه این جشنواره در سالن تالار شهر با مسئولان استانی روز پنج شنبه 17 اسفندماه برگزار می شود.

تهرانی خاطر نشان کرد: از مسئولان شهرداری قم و  آموزش و پرورش استان قم به دلیل حمایت و همکاری تشکر می کنم و انشاالله اجرای این برنامه های متنوع  بتواند دانش آموزان کشورمان را با ارزش های واقعی کشورمان آشنا کند.

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .