سه شنبه ۶ فروردين ۱۳۹۸
رئیس جشنواره کتاب سال سبک زندگی:
1014 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است/برگزاری جشنواره در 20 اسفندماه
رئیس جشنواره کتاب سال سبک زندگی با اشاره به تقدیر از صاحبان 12 اثر مختلف با‌عنوان برگزیده، گفت: 1014 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حجت‌الاسلام ‌والمسلمین مهدی علیزاده ظهر امروز در نشست خبری با عنوان جشنواره کتاب سال سبک زندگی که در سالن جلسات دانشگاه باقرالعلوم(ع) برگزار شد با اشاره به اینکه این جشنواره در راستای ترویج سبک زندگی اسلامی گام خواهد برداشت، اظهار داشت: رسیدن به نظریه‌های منطقی و پیگیری طرح‌های دقیق در این حوزه نیازمند انجام اقدامات علمی و پژوهشی گسترده است.

رئیس جشنواره کتاب سال سبک زندگی با اشاره به آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره، گفت: تاکنون بیش از هزار اثر در چهار طبقه و 6 رسته به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است که امیدواریم بتوانیم از این آثار در راستای رسیدن به اهداف بلند علمی در حوزه سبک زندگی گام برداریم.

وی با بیان اینکه نزدیک به 700 اثر به‌عنوان آثار مرتبط با موضوع جشنواره تعیین و از میان آن‌ها نیز 50 اثر برگزیده شناسایی شده است، مطرح کرد: داوران در مراحل تخصصی آثار برگزیده را مورد بررسی قرار داده و برترین آن‌ها را انتخاب کردند.

علیزاده از برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره کتاب سال سبک زندگی در تالار فردوسی دانشگاه تهران یاد کرد و ادامه داد: صاحبان 12 اثر مختلف با‌عنوان برگزیده و شایسته تقدیر در مراسم اختتامیه به صورت ویژه مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

وی اضافه کرد: غلامعلی حدادعادل رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی در این مراسم به ایراد سخن خواهد پرداخت.

رئیس جشنواره کتاب سال سبک زندگی با تاکید بر اینکه این جشنواره در سال‌های آینده به دنبال توسعه چشم‌گیر فعالیت‌های خود خواهد بود، ابراز داشت: امیدواریم در سال‌های آینده در کنار آثار مکتوب بتوانیم بخشی را برای پایان‌نامه‌ها، پژوهش‌ها و مقالات برتر اختصاص دهیم.

 وی با اشاره به برگزاری این جشنواره در روز 20 اسفندماه اظهار داشت: این جشنواره در تالار فردوسی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .