سه شنبه ۶ فروردين ۱۳۹۸
آیت‌الله جوادی آملی در دیدار رئیس سازمان اطلاعات سپاه:
دشمن با ابزار فضای مجازی به دنبال انحراف جوانان ماست
این مرجع تقلید با اشاره به اینکه آمریکا به دنبال ایجاد ناامنی در منطقه است، گفت: دشمن با ابزار فضای مجازی به دنبال انحراف جوانان ماست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  آیت‌الله جوادی آملی در دیدار حجت الاسلام و المسلمین حسین طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی و جمعی از مدیران این سازمان با اشاره به فضای مجازی و نقش آن در جامعه، اظهار داشت: بستر فعالیت رسانه های جدید و فضای مجازی در فضای حقیقی جامعه و زندگی مردم می باشد.

وی ادامه داد: وقتی انتقال اطلاعات، متعلق به اندیشه است و تمام افکار، عکس‌ها، حرف‌ها و حتی تمام اهانت‌ها در آن می‌آید، بنابراین مجازی معنا ندارد و این فضا، فضای حقیقی است.

این مرجع تقلید با اشاره به  هجوم اطلاعات هدفمند دشمن به سمت جوانان، گفت: وقتی جوانان در معرض هجوم این اطلاعات قرار می گیرد گوش او از این مطالب پر می شود که کار بسیار سخت خواهد بود و مبارزه با اراجیف منتشر شده در این فضا بسیار مشکل است.

وی بیان داشت: توکل به خداوند و توسل به ائمه معصومین(ع) رمز موفقیت در کارها می باشد.

آیت الله جوادی آملی اضافه کرد: کار شما آقایان خیلی سنگین است، قبلاً عرض می‌کردیم خوب است که انسان هرکاری را به نیابت حضرت حجت(عج) انجام دهد؛ الآن عرض می‌کنیم کارهایتان را به نیت حضرت، به اذن حضرت و به کمک حضرت انجام دهید.

وی در ادامه با اشاره به اوضاع حساس کشورهای جهان اسلام، خاطرنشان شد: عملکرد و سیاست های آمریکا باعث ایجاد ناامنی در منطقه شده است.

این استاد برجسته حوزه افزود: آمریکا در جنوب کشور ما و در همین کشورهای یک‌وجبی که شیوخ بی‌عقل خلیج فارس آن را اداره می‌کنند، پایگاه نظامی دارد؛ همین که عراق مقداری آرام شده داعش را به همسایگان شرقی ما برده‌اند که آمریکا در آنجا هم پایگاه نظامی دارد؛ البته برای ما فرقی نمی‌کند که سوریه شلوغ باشد یا جایی دیگر، اینها هم همسایه‌های دیوار به دیوار ما هستند.

وی ابراز داشت: بنابراین ما باید حواسمان جمع باشد،شرایط مانند میدان مین است و در همه امور باید تکیه گاه اول و آخر خداوند متعال باشد.

آیت الله آملی با اشاره به اینکه خون های ریخته شده پاک شهدا ثمره خواهد داد، گفت: خداوند در قرآن می فرماید: اگر پیشنهاد سازش به شما دادند، شما استقبال نکنید، چرا؟ چون کار کردید، خون دادید و شهید دادید؛ ما شما را تنها نمی‌گذاریم، خداوند صریحاً می‌فرماید که شما پیروزید برای اینکه خدا با شماست، چرا خدا با شماست و با دیگران نیست؟ برای اینکه خون دادید.

 

 

انتهای پیام/

برچسب ها : جوادی آملی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .