پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
جوان ۳۲ساله ای که اکنون در زندان است
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، داستان زندگی جوان ۳۲ساله ای که سال ها پیش به عنوان فوتبالیست فعالیت داشت و اکنون در زندان است، یکی از صدها زندگی است که بر حسب یک اتفاق، رنگ و بوی دیگری گرفته است.

به گزارش مهر، زندگی تک تک آدم ها پر است از روزهای خوب و بد، موفقیت ها وشکست هایی که برخی با عنوان بد شانسی و خوش شانسی از آن یاد می کنند.پر است از اتفاق های خوب و بد که ممکن است هر کدامشان حال و روز زندگی را تغییر دهند. داستان زندگی آقای احمدی هم یکی از همین زندگی های پر از فراز و فرود است پر از خوش شانسی یا به تعبیر خودش بدشانسی! جوانی ۳۲ ساله که سال های  پیش به عنوان فوتبالیست فعالیت داشته اما اکنون در پشت میله های زندان است.

از آنجا که انگار بیکاری درد مشترک خیلی از جوان ها است، آقای احمدی فوتبالیست هم بعد از ماه‌ها بیکاری به پیشنهاد یکی از دوستانش، یک سالن ورزشی را به مدت یک سال اجاره می کند به این امید که  با اجاره آن به گروه های مختلف ورزشی جهت تمرین یا برگزاری فوتسال و والیبال, چرخ زندگی لااقل کمی راحت تر بچرخد و هزینه های خود و خانواده چهار نفره اش را تامین کند.

درست در ماه  اول این قرارداد طبق هماهنگی قبلی زمین ورزشی به گروهی از جوانان جهت انجام بازی فوتسال اجاره داده می‌‍شود و با دادن یک توپ آن‌ها به سمت سالن هدایت می‌شوند.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : زندگی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .