چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷
فرمانده تیپ مستقل 83 امام جعفر صادق(ع):
دشمن بر رو برخی عوامل داخلی و خارجی برای شکست عظمت ملت سرمایه گذاری می کند
فرمانده تیپ مستقل 83 امام جعفر صادق(ع) با اشاره به اینکه برخی چشم دیدن تبعیت مردم از ولایت فقیه را ندارند، گفت: دشمن بر رو برخی عوامل داخلی و خارجی برای شکست عظمت ملت سرمایه گذاری می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسین طیبی‌فر امشب در مراسم بزرگداشت شهدای هسته‌ای که با موضوع دست‌آوردها و خسارت‌های برجام در سالن همایش‌های مدرسه علمیه دارالشفا با اشاره به اینکه زلزله قدرتمند سیاسی57 ستون فقرات عوامل انحرافی را لرزاند، اظهار داشت: دشمن با تمام وجود وارد صحنه شد.

وی ادامه داد: دشمنان برای شکست این انقلاب هر چه داشتند را صرف کردند که از جمله آنها می توان به مزدوران داخلی، جنگ تحمیلی، کودتای داخلی و هدایت جریان های داخلی اشاره کرد اما به نتیجه نرسید.

فرمانده تیپ مستقل 83 امام جعفر صادق(ع) با اشاره به اینکه نشریات کشورهای قدرتمند اذعان دارند ایران هفتمین کشور قدرتمند دنیاست، گفت: بعضی به دنبال عدم اطلاعت پذیری از رهبری بودند که اگر دنبال اطاعت پذیری از رهبری بودند معادله دو سر برد بود.

وی عنوان داشت: دشمنان به صورت مستمر برای تضعیف دستاوردهای نظام اسلامی تلاش می‌کنند و  توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان هیچگاه پایانی نخواهد داشت.

طیبی فربیان داشت: امروز شاهدیم که بعضی از تفاله ها به فرمایش رهبری زباله هایی که در داخل و خارج قرار دارند که دشمن برای بازیافت آنها سرمایه گذاری می کند تا برای شکست عظمت ملت ایران تلاش کنند.

وی خاطرنشان کرد: ملت ایران هوشیار هستند و با تبعیت از رهبری که به خوبی با نقشه دشمن آشنایی دارند در میدان حضور می‌یابند اما برخی چشم دیدن تبعیت مردم از ولایت فقیه را ندارند و هشدارهای رهبری را نمی بینند و نمی شنوند.

فرمانده تیپ مستقل 83 امام جعفر صادق(ع) اضافه کرد: در این مراسم برای پاسداشت شهدایی گردهم آمده ایم که جامعه علمی ایران را در اوج اقتدار قرار داده‌اند درحالی‌که جامعه علمی این کشور تا قبل از انقلاب اسلامی در زندان استکبار جهانی قرار داشت.

وی ابراز داشت: جایگاه مباحث هسته‌ای در نظام اسلامی و کوتاهی‌ها و سهل‌انگاری‌های برخی از افراد که گاهی مانع رشد شد را در این همایش مورد بحث و گفت‌و گو قرار می‌دهیم.

طیبی‌فر با تاکید بر اینکه یاد و خاطره شهدای هسته‌ای نباید در میان مردم کم‌رنگ شود، عنوان کرد: دشمنان نمی‌توانستند قدرت علمی نظام اسلامی در عرصه هسته‌ای را مشاهده کنند به همین علت این افراد را هدف خود قرار دادند درحالی‌که نمی‌دانستند با به شهادت رساندن چند نفر، صدها نفر دیگر جایگزین آنها می‌شوند.

انتهای پیام/160

برچسب ها : شهدای هسته ای ,
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .