چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷
شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان نتوانسته مسئولیت مدیریت کشور را به عهده بگیرد
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران صبح امروز (پنج شنبه) در پنجمین کنگره حزب همبستگی در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما، گفت: احزاب در ایران مانند کشورهای پیشرفته سابقه طولانی ندارند، بلکه دارای عمری 100 ساله هستند اما تاثیر گذار بوده اند.

وی افزود: شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان در سال های اخیر تاثیرگذاری زیادی داشته است اما به دلیل شرایط کشور آن گونه که مردم توقع دارند نتوانسته مسئولیت مدیریت کشور را به عهده بگیرد.

به اعتقاد هاشمی، احزاب در کشور ما کارشان پیچیده تر است زیرا باید نقش دین را نیز در نظر بگیرند و مرز های این کار به خوبی مشخص نیست.

وی تاکید کرد: رشد سیاسی و اقتصادی در ایران با هم به صورت منظم شکل نگرفته است و البته احزاب هم باید عدالت را در دستور کار قرار دهند.

رئیس شورای شهر تهران، تاکید: از حزب همبستگی ایران اسلامی انتظار داریم که اعتدالی مدنظر آیت الله هاشمی را رعایت کند تا بتوان تمام مزیت‌های کشور را به کار گرفت.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به دوران زندان مرحوم هاشمی گفت: آیت الله هاشمی 60 سال مجاهدت کرد و در بُعد صبر و استواری و آینده نگری شاخص بود.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .