يكشنبه ۳۰ دي ۱۳۹۷
دردسرهای یک پیام تلگرامی برای دختر فامیل/ ازکتک خوردن تاعکس گرفتن از بدن لخت در آپارتمان
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، ارسال پست تلگرامی برای یکی از دختران فامیل سبب شد تا بستگان دختر ارسال کننده پست را به گروگان بگیرند.

 

به گزارش  رکنا، آذرماه امسال، پسر ۲۴‌ساله‌ای به نام ساسان با مراجعه به اداره پلیس از سه مرد آدم‌ربا شکایت کرد. او که آثار جراحت و کبودی روی سر و صورتش مشخص بود در طرح شکایت خود گفت: «با چند نفر از اعضای فامیل یک‌گروه‌ تشکیل داده بودیم و من هم در آن گروه عضو بودم. روزی برای یکی از دختران فامیل به نام نازنین پیامی فرستادم. او خانواده‌اش را از این پیام مطلع کرده بود. به همین دلیل روز گذشته برادر نازنین به نام حامد همراه عموهای او به مغازه‌ام آمدند و بعد از ضرب و جرح مرا به زور سوار خودروی پراید کردند و بردند. در ماشین هر چه سعی کردم آنها را متقاعد کنم که هیچ رابطه‌ای بین ما نبوده و من فقط برای او یک پست عادی فرستادم، قبول نکردند و بعد از ساعتی مقابل یک آپارتمان  توقف کردند. آنها مرا به داخل آپارتمان بردند و با مشت و لگد به جانم افتادند سپس مجبورم کردند تا خودم را عریان کنم.‌»
شاکی در ادامه گفت: «به اجبار لباس‌هایم را در آوردم و آنها از من فیلم گرفتند بعد تهدید کردند اگر در این باره با کسی حرفی بزنم فیلم را در فضای مجازی پخش خواهند کرد. آنها چهار ساعت مرا در آپارتمان نگه داشتند و بعد در یکی از خیابان‌ها رها کردند و رفتند.‌»

 

انتهای پیام/

برچسب ها : آپارتمان
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .