چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷
معاون سنجش و پذیرش جامعه الزهرا(س) خبر داد
ثبت نام سال تحصیلی 98-97 از 19دی ماه
معاون سنجش و پذیرش جامعه الزهرا(س) با اشاره به اینکه در سه سطح دو، سه و چهار ثبت نام داریم، گفت: زمان ثبت نام سال تحصیلی 98-97 از 19دی ماه تا 12 بهمن ماه می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، اباذر عمرانی فر پیش از ظهر امروز در نشست خبری پذیرش دانشجو برای سال تحصیلی 98-97 با اشاره به ثبت نام سال تحصیلی جدید، اظهار داشت: زمان ثبت نام سال تحصیلی 98-97 از 19دی ماه تا 12 بهمن ماه می باشد.

وی ادامه داد: در این دوره سطح دو معادل کارشناسی، سطح سه معادل کارشناسی ارشد و سطح چهار معادل دکتری می باشد.

معاون سنجش و پذیرش جامعه الزهرا(س) با اشاره به آزمون های جامعه الزهرا(س)، گفت: کسانی که می خواهند درآزمون ها شرکت کنند باید سطح یک را داشته باشند و یا 75 واحد درسی حوزه را گذرانده باشند.

وی بیان داشت: بعد از قم استان های خراسان رضوی، تهران و اصفهان بیشترین درخواست ها برای حضور دراین مرکز را می دهند.

عمرانی فر با اشاره به اینکه داشتن دیپلم از شرایط این آزمون می باشد، عنوان داشت: افرادی که معدل بالای 19 داشته باشند نیازی به دادن آزمون ندارند اما باید آزمون مصاحبه را انجام دهند.

وی افزود: کسانی که حافظ قرآن ، حافظ نهج البلاغه و حافظ صحیفه سجادیه هم هستند از آزمون ورودی معاف می شوند و همچنین افرادی که نصف این ها را حفظ کنند از امتیازات ویژه ای برخودرا می شوند.

معاون سنجش و پذیرش جامعه الزهرا(س) با اشاره به اینکه افرادی که معدل بالای 19 داشته باشند در سطح سه از آزمون معاف هستند، گفت:در سطح سه رشته  های تاریخ اسلام، تعلیم و تربیت اسلامی، تربیت دینی کودک، فقه، اصول، کلام اسلامی و... می باشد.

وی ابرازداشت: در سطح چهار جامعه الزهرا 6 رشته فقه و خانواده، کلام اسلامی، تاریخ اهلبیت(ع) و... می باشد.

عمرانی فر با اشاره به اینکه 31فروردین همزمان درکل کشور آزمون برگزار می کند، خاطرنشان کرد: ظرفیت پذیرش باید نسبت به سال قبل 20درصد بیشتر باشد؛ در سال گذشته هزار نفر متقاضی ورود به جامعه الزهرا بودند.

وی با اشاره به مراحل پذیرش، گفت: تمام مراحل ثبت نام به صورت الکترونیکی انجام می گیرد و داوطلبان فقط برای مصاحبه حضور می یابند.

انتهای پیام/160

برچسب ها : جامعه الزهرا
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .