چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷
سوء استفاده پیرزن کلاهبردار از انساندوستی سه نوجوان
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، شاید برخی اوقات مهربان بودن و کمک به دیگران نتیجه ای معکوس برای افراد داشته باشد. آنها کسانی هستند که از انساندوستی و محبت دیگران سوء استفاده می کنند و در یک کلام، در پایان طلب کار نیز می شوند.

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که با دیدن صحنه زمین خوردن فردی در خیابان سعی کنید تا به کمک او بشتابید، بخصوص اگر این فرد یک زن یا مرد سالخورده باشد. این عمل انساندوستانه ای بود که به تازگی سه نوجوان اهل استان "جیانگ ژی"چین انجام دادند.

 هنگامی که آنها مشغول قدم زدن در پیاده راو یک خیابان بودند ناگهان با صحنه زمین خوردن یک پیرزن مواجه شدند. بلافاصله هر سه نوجوان به سمت زن سالخورده داودند و اقدام به کمک و بلند کردن او از زمین کردند. اما این تمام ماجرا نبود. این زن با متهم کردن این سه نوجوان به اینکه به او پشت پا زده اند، از آنها تقاضای 50 یوآن چین به عنوان غرامت نمود. او سپس خود را به حالی زد و گفت که به علت شکستگی استخوان های بدنش و تامین هزینه بیمارستان آنها باید 100 هزار یوآن چین به او بپردازند.

 در ادامه پلیس  محلی چین در محل حادثه حاضر شد و خوشبختانه با شهادت دو دانشجو که از نزدیک شاهد ماجرا بودند دست پیرزن کلاهبردار رو شد و سه نوجوان تبرئه شدند.

 

انتهای پیام/

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
برچسب ها : چین
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .