پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
رای منفی به یک رئیس فدراسیون به خاطر عدم طرفداری از روحانی!
قم فردا: دبیر سابق فدراسیون جهانی گفت: موضوع انتخابات تیراندازی و برکناری هاشمی سیاسی است چون او طرفدار روحانی نبود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، نواب نوری  درباره برگزاری انتخابات فدراسیون تیراندازی و همینطور نامه‌ای که وی به وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک نوشته بود که مراجع بین‌المللی را از این موضوع مطلع می‌کند، اظهارداشت: در مهمترین نشست اجلاس فدراسیون جهانی که یک ماه پیش برگزار شد نماینده ایران را راه ندادند. این تصمیمی بود که در 20 سال اخیر سابقه نداشت. من بر خودم تکلیف می‌دانستم تا کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش را از موضوعات باخبر کنم به همین دلیل در نامه‌ای که به آنها نوشتم خواستم انتخابات را به تعویق بیندازند.

وی افزود: انتخابات فدراسیون جهانی قرار است برگزار شود و ما می‌خواستیم در هیأت رئیسه کرسی بگیریم اما با این شرایط امکان‌پذیر نیست. دوستان سرشان را مانند کبک در برف کرده‌اند. فدراسیون جهانی به کمیته المپیک نامه زده و کمیته هم اعلام کرده موضوع را بررسی می‌کنیم و جو.اب می‌دهیم. چه جوابی می‌خواهند بدهند؟

دبیر سابق فدراسیون تیراندازی با بیان اینکه وزارت ورزش در دادگاه نماینده داشته، تصریح کرد: مگر می‌شود وزارت ورزش از ابلاغ دیوان عدالت اداری خبر نداشته باشد؟ می‌گویند حکم ابلاغ نشده در حالیکه هم حکم در رسانه‌ها اعلام شد و هم من به وزارت ورزش نامه زدم، مسئولان، ورزش برایشان مهم نیست.

نوری در ادامه این مصاحبه با اشاره به نامه فدراسیون جهانی به ایران خاطرنشان کرد: فدراسیون جهانی چند بار به ما نامه زد اما جوابی ندادیم تا تنش ایجاد نشود. دیوان هم با حکمی که داده کوتاه نمی‌آید. همان بهانه‌ای که برای برداشتن هاشمی وجود داشت حالا برای برداشتن دادگر وجود دارد. آقای وزیر، اختلافات را شما دامن زدید و حواشی را شما ایجاد کردید. وزارت ورزش خودش به فدراسیون جهانی نامه زد و گفت رئیس فدراسیون ایران را تغییر داده‌ایم. ما می‌خواستیم این مشکل را داخلی حل کنیم اما وزارت ورزش موضوع را به مراجع بین‌المللی کشاند.

وی همچنین با بیان اینکه وزارت ورزش نمی‌خواهد هاشمی در دوره روحانی روی کار باشد، تصریح کرد: هاشمی را نمی‌خواهند چون طرفدار روحانی نبود اما این موضوع چه ربطی به ورزش دارد؟ حالا چون دادگر در ستاد روحانی بوده باید در هر صورت رئیس فدراسیون شود؟ فکر می‌کنم موضوع سیاسی است که نمی‌خواستند هاشمی رئیس باشد. ما که با کسی دشمنی نداریم بنابراین تصمیمات نباید جناح‌بندی شود. با این شرایط همین الان هم فدراسیون تیراندازی تعلیق است.

 

انتهای پیام/

منبع : فارس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .